Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 182402386

Elektrikář s vyhláškou do Kopřivnice / vstupní bonus 5000 Kč

- [8.3. 2024]

Máte elektrotechnické vzdělání a hledáte práci? Pro našeho významného klienta v oblasti hutní výroby, hledáme nové kolegy na pozici elektromechanika na tři směny. Nabízíme možnost spolupráce na HPP.

Náplň práce:
- Zajištění bezproblémového chodu výroby
- Provádění preventivní údržby elektrických a elektronických zařízení, výrobních strojů v objektu závodu

Co od Vás očekáváme:
- Elektrotechnické vzdělání
- Praxe v oboru min. 2 roky
- Vyhláška č. 50, §6
- Čtení schémat zapojení apod.
- Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:
- Dlouhodobou práci v třísměnném provozu /8hod. směny/
- Možnost přesčasu
- Prohloubení si znalostí a rozšíření si vyhlášky
- Koordinátor 24/7
- HPP: 200 Kč/hod netto
- Vstupní bonus 5000Kč

Jméno:

Flašarová Zuzana

Telefon:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa742 21 Nový Jičín

Vidělo:

158 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč