Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 182441624

SÁDROKARTONÁŘ NĚMĚCKO - interiéry

- TOP - [19.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Hledáme šikovné, fyzicky zdatné sádrokartonáře do Německa

Pracovní náplň
Montáž suchých staveb, sádrokarton + pomocné stavební práce.

Požadujeme
Praxe v oboru podmínkou
Znalost Němčiny alespoň 1 z party
Platný A1
Řidičský průkaz a auto

Nabídka
Plat 22-25 eur/hod netto
ubytování zajištěné
Možnost přesčasů
Práce na Živnost
Dlouhodobá spolupráce

Jméno:

Tereza

Telefon:

605... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

1530 lidí

Mzda/plat:

V textu