Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 182552000

Ostraha, Benátky nad Jizerou, Kladno, Beroun, Roudnice,

- [11.3. 2024]

Nabízíme služby v oblasti bezpečnosti. Zajišťujeme ostrahu kamenných prodejen s potravinami. Stále rozšiřujeme náš pracovní tým na střežených objektech, přidáte se i Vy?

Nové pracovníky hledáme pro města: Benátky nad Jizerou, Kladno, Beroun, Roudnice, Stará Boleslav, Neratovice, Praha, Říčany.

Náplň práce:

· Zajištění pořádku na prodejně

· Ostraha prodávaného zboží.

· Kontrolní činnost, zapisování – evidence kontrol.

Co od Vás očekáváme:

· Věk minimálně 18 let

· Spolehlivost

· Čistý trestní rejstřík při sepsání smlouvy

· Odborná způsobilost Strážný, není povinnost

· Praxe v oboru vítána, ale není povinná.

Co Vám můžeme nabídnout:

· Stabilní práci.

· Včasné vyplácení výplat včetně proplácení záchytů

· Práce na DPP a HPP

· Ubytování a příspěvek na něj

· Možnost vyplácení záloh

· Komplexní zaškolení na danou pozici

· Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č. 739639397.

Děkujeme.

Jméno:

PK Holding s.r.o

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa169 00 Praha 6

Vidělo:

117 lidí

Mzda/plat:

140 Kč