Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 182579673

Montážník elektro - čistá mzda až 35.700,- Kč + ubytování

- TOP - [19.3. 2024]

Hledáte práci s ubytováním a máte zkušenosti na obdobné pozici? Pokud ano, tak neváhejte a přidejte se k výrobě chladící techniky!

Nabízíme:
- Měsíční mzdu od 31.500,- Kč do 35.700,- Kč čistého vč. diet a prémií dle zkušeností
- Měsíční osobní ohodnocení
- Prémie za docházku až 2.000,- Kč
- Prémie za kvalitu práce až 2.000,- Kč
- Denní diety ve výši 331,- Kč
- Příplatek za odpolední směny
- Zajištěné ubytování
- 25 dní dovolené
- Dvousměnný provoz
- Možnost přesčasů
- Možnost týdenních záloh
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Hlavní pracovní poměr, dlouhodobá spolupráce
- Možnost kariérního a mzdového růstu
- Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!

Pracovní náplň:
- Instalace kabelových svazků, montáž osvětlení
- Práce na rozvaděčích - výroba, kontrola zapojení

Požadujeme:
- Praxi na obdobné pozici
- Elektro vyhláška výhodou
- Samostatnost, spolehlivost
- Manuální zručnost

Jméno:

Noemi Janiczková

Telefon:

606... zobraz číslo

Lokalita:Mapa381 01 Český Krumlov

Vidělo:

199 lidí

Mzda/plat:

35 700 Kč