Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 182653299

Svářeč TIG/WIG + pripravar Německo

- TOP - [26.4. 2024]

Práce pro svářeče po celém Německu, především sever (kolem Hamburgu). Ideálně v kombinaci 1 svářeč + 1 jeden přípravář.

Nabízíme:
-dlouhodobou spolupráci ve stabilním, přátelském prostředí
-vánoční a narozeninové odměny
-hodinová mzda dle zkušeností 22-26 euro
-kariérní růst

Náplň práce:
svařování různých částí (viz foto příklad), materiál černý/nerez. Práce jak na dílně, tak na stavbě.

Podmínky:
-živnostenský list,
-nářadí pro práci,
-auto,
-jeden v partii ovládá nj.
-certifikát TUV

Nástup dle dohody, nejdříve v únoru.

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo nám zašlete životopis na email:

machalkova.work-europe@email.cz

Další informace naleznete na

Jméno:

Michal

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa602 00 Brno

Vidělo:

1153 lidí

Mzda/plat:

140 000 Kč