Hlavní stránka > Práce > IT a telekomunikace > Inzerát č. 182669810

Telefonní operátor

- [13.3. 2024]

Nabízíme brigádu na pozici Telefonního Operátora – Ověřování Poptávek

Hledáme spolehlivého a komunikativního člověka, který se připojí k našemu týmu v kanceláři v Českých Budějovicích. Tato pozice se zaměřuje na ověřování poptávek a není spojena s prodejem.
Co od vás očekáváme:
Schopnost efektivně komunikovat a naslouchat
Příjemné a zdvořilé chování vůči zákazníkům
Schopnost rychle se učit a přizpůsobit se novým situacím
Základní znalost práce s počítačem a aplikacemi
Co vás čeká:
Ověřování poptávek telefonicky nebo elektronicky
Zaznamenávání informací do systému
Spolupráce s ostatními členy týmu
Co nabízíme:
Brigádní pracovní poměr s flexibilní pracovní dobou
Příjemné pracovní prostředí v kanceláři
Možnost profesního růstu a rozvoje
Adekvátní finanční ohodnocení
Pokud máte zájem o tuto příležitost a splňujete požadované kvalifikace, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu info@call.partners . Těšíme se na vaši odpověď!
Děkujeme za váš zájem o naši nabídku!

Jméno:

Call.partners

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa370 01 České Budějovice

Vidělo:

190 lidí

Mzda/plat:

Dohodou