Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 182693873

Kompletace podkladů pro externí účetní kanceláře

- TOP - [1.4. 2024]

Kancelář správy nemovitostí přijme do svého sedmičlenného pracovního kolektivu novou posilu, na kterou se už všichni moc těšíme.

Co vás čeká:
» příprava a kompletace podkladů pro externí účetní kanceláře
» příprava a kompletace podkladů pro roční uzávěrky
» příprava podkladů pro fakturaci a vystavování faktur
» evidence a odsouhlasování faktur
» plné zapracování od kolegyň a komunikace s kolegy
» systémová administrativní práce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
» znalost práce s PC (word, excel, email apod.)
» znalost podvojného účetnictví
» samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Co vám můžeme nabídnout:
» preferujeme plný pracovní úvazek na 8 hodin/den
» pracovní doba min. 6 - 8 hodin den
nástup 8.00-8.30 hodin a dle toho odcházíte odpoledne
» předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody
» zajímavá práce v malém kolektivu, kde Vám s případnými dotazy vždy rádi pomůžeme
» zázemí stabilní firmy - přes 25 let zkušeností a praxe v oboru
» zaškolení a předání podkladů od stávající kolegyně - minimální doba souběžné činnosti 2 měsíce
» po zapracování notebook, telefon domů i pro soukromé účely
» po zapracování služební auto

Hrubá mzda za plný úvazek: 32.000 Kč + odměny dle dohody
místo výkonu práce: Syrovice (u Brna)
kontakt pro zaslání životopisu: fakturace@profiserv.cz

Jméno:

Správa nemovitostí

Telefon:

774... zobraz číslo

Lokalita:Mapa664 67 Brno venkov

Vidělo:

524 lidí

Mzda/plat:

32 000 Kč