Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 182698859

Svářeč Co2-ČESKÁ REPUBLIKA-SLANÝ-MEILLER

- TOP - [10.4. 2024]

Máte platný svářečský průkaz, nějakou praxi a hledáte práci jako svářeč? Dejte o sobě vědět zasláním životopisu !
UPREDNOSTNUJEME ZAJEMCE KTERY JIZ PRACOVALI VE SPOLEČNOSTÍ MEILLER

Náplň práce:
-svařování dílců ve výrobě - Konstrukce
-následná kontrola

Požadavky
-SOU/SŠ technické
-platný svářečský průkaz na CO2 vč. nějaké praxe
-orientace ve výkresové dokumentaci(výhodou)

Nabízíme:
-práce na 2 směny -12h
-prémie, odměny
- Po dohodě možno turnusových směn
-zaškolení na pozici
-zázemí moderní společnosti

PLAT: 230kč/h v čistém + 5.000kč příspěvek na ubytovaní (Smlouva HPP)

V případě zajmu prosím kontakt email:o.vomi11@seznam.cz

Jméno:

BUSYJOB s.r.o.

Telefon:

604... zobraz číslo

Lokalita:Mapa274 01 Kladno

Vidělo:

868 lidí

Mzda/plat:

42 000 Kč