Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 182700527

Kuchař/ka v kuchyni

- [14.3. 2024]

Popis pozice: Do naší zavedené firmy, hledáme spolehlivého kuchaře/kuchařku.
*Nabízíme: ranní směny
*firemní stravování
*Benefity
Vše podstatné doplníme při osobní schůzce, kterou preferujeme.
Požadujeme: Zodpovědný přístup k práci. Chuť učit se novým věcem. Flexibilitu. Vyučení není nutné, praxe je výhodou.
Náplň práce: - Samostatná příprava pokrmů na svěřeném úseku podle zadání šéfkuchaře a odsouhlasených receptur - Ekonomické nakládání se surovinami, kontrola gramáže a dodržování standardů společnosti - Účast na přípravě pokrmů a výdeje jídla, udržování čistoty pracovních ploch a náčiní - Zodpovědnost za kvalitu pokrmů a minimalizace ztrát - Spolupráce s týmem a reprezentace firmy

Jméno:

Restaurace No.6

Telefon:

736... zobraz číslo

Lokalita:Mapa686 01 Uherské Hradiště

Vidělo:

222 lidí

Mzda/plat:

45 000 Kč