Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 182746173

Operátor/ka bezpečnostního velínu

- [15.3. 2024]

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Pro našeho významného klienta hledáme posilu týmu:
Operátor bezpečnostního velínu

Lokalita: Praha 5 – Za Ženskými domovy
Mzda: 142Kč/hod
Směnnost: PO – NE – 08:00 – 20:00; 20:00 – 08:00

Náplň práce:
Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka ostrahy na administrativní budovu. Náplní práce bude pravidelné vyhodnocování kamerových záznamů a grafických výstupů systémů technického zabezpečení, jako jsou systém kontroly vstupu, elektrická požární signalizace, aj.
Popis pozice:
• Práce se systémy technického zabezpečení na objektu klienta
• Úzká spolupráce s technikem, technickým manažerem a správou budovy

Požadujeme:
• Čistý RT
• Zdravotní způsobilost, spolehlivost
• Středně pokročilá znalost obsluhy PC
• Zkušenosti v oboru – nejlépe Velín, PCO, nebo Garážmistr
• Osvědčení profesní kvalifikace Strážný nebo Operátor PCO
Nabízíme:
• Mzda: 142,- Kč / hod
• Flexibilní plánování pracovní doby
• Možnost karierního růstu
• Stabilní zaměstnavatel, pravidelně vyplácená mzda
• DPČ x DPP x PP – dle domluvy
• Vhodné i pro OZP, OZZ
• Nástup od 1.4. 2023

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat!
Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha
Více informací o společnosti najdete na našem webu.

Telefon:

773... zobraz číslo

Lokalita:Mapa150 00 Praha 5

Vidělo:

91 lidí

Mzda/plat:

142 Kč