Hlavní stránka > Práce > Ostatní > Inzerát č. 182763133

ENERGETICKÝ SPECIALISTA – ANALYTIK

- [15.3. 2024]

Konzultant „Česká Energetická Poradna“
Lokalita pracoviště: Praha 4, Michle
Nástup: duben 2024
Hlavní pracovní poměr, nebo částečný pracovní úvazek nebo externí spolupráce
Mzda: 40 000 – 75 000 CZK

Konzultační společnost AA Beta Consulting, která je součástí Skupiny Socrat (25 let poradenství pro energetický sektor - Socrat Consulting, NewSocrat Communication) hledá pro své nové pracoviště v Praze Energetického specialistu – Analytika. Vaším posláním bude poskytovat energetické poradenství, analýzy a pomoc pro bytová družstva, společenství vlastníků jednotek a menší a střední stavební investory a to na území hlavního města Prahy.

Pracovní náplň:
Poradenská a konzultační činnost zejména pro předsedy bytových družstev a svj: energetické úspory, rekonstrukce, nové energetické zdroje, změna dodavatele
Analýzy, výpočty a doporučení při nových investicích: fotovoltaika, tepelná čerpadla, CZT, plynové kotle, kogenerační jednotky…
Poskytování aktuálních informací týkajících se financování případných projektů (tzn. o dostupných a připravovaných dotacích)
Vysvětlování výhod transformace energetiky, ekonomické výhodnosti, dostupnosti zdrojů, (doporučení osvědčených postupů, návodů v oblasti energetiky, sdílení znalostí a dobré praxe, vysvětlování moderních trendů, vytváření a sdílení nástrojů usnadňujících řešení; šablony, databáze dokumentů, příklady dobré praxe)
Legislativa v oblasti energetiky (energetický zákon, zákon o hospodaření energií, stavební zákon + příslušné vyhlášky)

Požadavky:
VŠ vzdělání v oblasti energetiky či příbuzných oborů nebo minimálně 5 let praxe v oboru
Zdvořilá komunikativní osobnost, která chce klientovi pomoci najít řešení
Příjemné vystupování, komunikační schopnosti, otevřenost
Znalost práce s PC (MS Office: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, MS Teams ad.)

Proč k nám budete chtít jít pracovat?
Moderní a přátelský team, velmi příjemné pracoviště Praha 4, Michle
Po zapracování možnost poskytnutí osobního hodnocení a prémií
Zaměstnanecké benefity – mobilní telefon, 25 dní dovolené, 3 sick days, pružná pracovní doba
Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis v českém jazyce doplněný motivačním dopisem na: milan.wagner@socrat.cz

Jméno:

MILAN WAGNER

Telefon:

602... zobraz číslo

Lokalita:Mapa140 00 Praha 4

Vidělo:

125 lidí

Mzda/plat:

75 000 Kč