Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 182787625

➡️ PLC a Zvaracov ✅ od 126 580 Kc /⭐ Nastup ihned / DE

- TOP - [17.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

➡️ PLC a Zvaracov ✅ od 126 580 Kc /⭐ Nastup ihned / DE - 1
➡️ PLC a Zvaracov ✅ od 126 580 Kc /⭐ Nastup ihned / DE - 2
✳️ Nástup možný okamžite pre :

➡️ zváračov MIG / MAG / WIG : T135 / T136 / T111 / T121 / T141
➡️ elektrikárov (zapájanie rozvádzačov )
➡️ Programátorov PLC / CNC : Siemens, Bosch Rexroth., Allen-Bradley / Sinumerik

⭐ Rozširujeme náš tím zváračov pre špecializované projekty, výberové konanie končí : 22.04.2024
➡️ Do kontaktného formulára v spodnej časti uveďte Vaše pracovné skúsenosti a tel. kontakt.

➡️ Rozširujeme kolektív do našej firmy, ponúkame ti stabilnú a dobre platenú prácu s možnosťou platobného rastu.

✅ Projekty máme naprieč celou Európou

➡️ Pracovná doba : individuálne podľa projektu
- od pondelka do piatku / od 06:00 do 17:00 /
- sobota / od 06:00 do 12:00 /

➡️ Naše požiadavky :
- manuálna zručnosť, samostatnosť (vyštudovaná odborná škola, prípadne prax v obore)
- živnosť ( vieme Vám s ňou pomôcť )
- flexibilita, spoľahlivosť

➡️ Náplň práce :
- práca na turnus ( dá sa dohodnúť podľa potreby )
- pracovná doba individuálna podľa projektu

➡️ Naše benefity :
- nástupný plat od 126 580 Kc
- možnosť kariérneho rastu
- splatnosť faktúr na začiatku podľa dohody, inak do 22. dňa v mesiaci
- možnosť vyplatenia záloh
- ubytovanie na úrovni, zabezpečené a platíme ho my
- príspevok na dopravu
- práca v stabilnom tíme

✅ Nepracuješ pre žiadnu agentúru. Chceme si nájsť nových stabilných ľudí do našej firmy.
Neváhajte a ozvite sa telefonicky alebo emailom, radi Vám zodpovieme Vaše otázky.

Jméno:

Praca

Telefon:

004... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

1033 lidí

Mzda/plat:

126 580 Kč