Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 182797678

Občasná výpomoc do zámečnické dílny

- [16.3. 2024]

Hledáme šikovného člověka pro spolupráci při zámečnické - kovářské výrobě a montáži.
Jedná se o výrobu mříží, plotů, schodišť a podobně, nikoli výrobu klíčů.

Náplň práce: řezání, vrtání, broušení úhlovou bruskou a pod.. Práce je pestrá.

Vše ukážu a zaučím. Zkušenosti nejsou nutné. Chuť k práci ano.

Dílna je na Praze 5 Zličín.

O víkendu nepracujeme.

Ideálně na ŽL.

Mzda dohodou, podle zkušenosti.

Jméno:

Cimický

Telefon:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa155 21 Praha 5

Vidělo:

207 lidí

Mzda/plat:

Dohodou