Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 182872772

Operátor/ka bezpečnostního velínu – Office centrum Praha 1

- [18.3. 2024]

Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka ostrahy na administrativní budovu. Náplní práce bude pravidelné vyhodnocování kamerových záznamů a grafických výstupů systémů technického zabezpečení, jako jsou systém kontroly vstupu, elektrická požární signalizace, regulace VZT, aj.
Náplň práce:

• Práce se systémy technického zabezpečení na objektu klienta
• Úzká spolupráce s technikem, technickým manažerem a správou budovy
• Koordinace činností recepční, v závislosti na provozních potřebách
• Směna – denní x noční 12hod ( 7:00 – 19:00, 19:00 – 7:00)
Požadujeme:

• Čistý RT
• Zdravotní způsobilost, spolehlivost
• Středně pokročilá znalost obsluhy PC
• Zkušenosti v oboru – nejlépe Velín, PCO, nebo Garážmistr
• Osvědčení profesní kvalifikace „Strážný“ nebo „Operátor PCO“
Nabízíme:

• Mzda: 23 000 – 29 000Kč/měs. dle typu zařazení a typu úvazku
• Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem
• Flexibilní plánování pracovní doby
• Možnost karierního růstu
• Velké a příjemné zázemí na objektu – šatna, kuchyňka
• Práce na HPP i DPP, vhodné i pro OZP
• Nástup od 1.3.2024
• Lokalita – Praha centrum - skvělá dopravní dostupnost v blízkosti metra

PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7
Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00
E-mail: nabor@protecton.cz
Více informací o společnosti najdete na našem webu

Telefon:

773... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Praha 1

Vidělo:

74 lidí

Mzda/plat:

23 000 Kč