Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 182887878

Vedoucí provozovny autoservisu nákladních vozidel (#p272)

- TOP - [17.4. 2024]

Nabízíme ti šanci stát se součástí týmu lidí, kteří se vášnivě angažují ve své práci a mají zájem o osobní i profesní rozvoj. Pokud jsi připraven přijmout výzvu a posunout naši provozovnu na novou úroveň, pak jsi ten, koho hledáme.

Těšíme se na Tvou odpověď a na možnost přivítat tě v naší společnosti.

Náplň práce:

- Samostatné řízení, koordinace a rozvíjení servisního střediska.
- Sestavení a realizace servisního plánu celého vozového parku.
- nákladních motorových a přípojných vozidel.
- Běžná údržba nákladních i osobních motorových a přípojných vozidel.
- Diagnostika poruch a závad.
- Oprava dílů a příslušenství.
- Zajištění nového moderního vybavení dílny.
- Návrhy a následná implementace optimalizačních procesů.

Co od Vás očekáváme:

- Min stř. odborné vzdělání s výučním listem.
- Praxe v oboru servisu nákladních vozidel min 3roky (servis Volvo, Renault výhodou).
- Manuální zručnost, technická zdatnost a přehled o novinkách.
- Dobré organizační schopnosti.
- Řidičské oprávnění sk. B, C.
- Odolnost vůči stresu, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost.
- Čistý trestní rejstřík.

Co Vám můžeme nabídnout:

- Mzda od 40 000 – 50 000 Kč/měsíčně.
- Stabilní zázemí rodinné firmy.
- Motivační mzdové ohodnocení.
- Flexibilní pracovní doba.
- Mobilní telefon, notebook i k soukromým účelům.
- Vánoční prémie.
- Firemní akce.
- Práce na hlavní pracovní poměr.
- Nástup ihned.

Jméno:

Václav Jureček

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa507 77 Jičín

Vidělo:

190 lidí

Mzda/plat:

V textu