Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 182892339

Manikérka Pedikérka

- TOP - [25.3. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

**Hledáme Manikérku na HPP**

Hledáme zkušenou a talentovanou manikérku, která se připojí k našemu týmu na základě pracovního poměru na plný úvazek.

**Pozice:** Manikérka

**Typ pracovního poměru:** Hlavní pracovní poměr (HPP)

**Lokalita:** Praha 1

**Náplň práce:**
- Poskytování profesionálních služeb manikúry a pedikúry
- Aplikace gelových nebo akrylových nehtů
- Údržba a zlepšování vzhledu nehtů klientů
- Komunikace s klienty a poskytování vysoké úrovně služeb

**Požadujeme:**
- Zkušenost s aplikací gelových nebo akrylových nehtů
- Dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat s různými typy klientů
- Flexibilita a ochota pracovat v týmu

**Nabízíme:**
- Stabilní pracovní místo na HPP
- Možnost profesního rozvoje a školení
- Příjemné pracovní prostředí v moderním salonu
- Pravidelný plat

Pokud jste vášnivá a zkušená manikérka, která hledá novou výzvu, zašlete nám váš životopis na studio8.praha@gmail.com nebo zavolejte na 731016193 pro více informací.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Jméno:

Kristýna

Telefon:

731... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Praha 1

Vidělo:

89 lidí

Mzda/plat:

Dohodou