Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 182896036

Automechanik Č. Budějovice - 250 Kč/hod čistého

- [18.3. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Automechanik Č. Budějovice - 250 Kč/hod čistého - 1
Automechanik Č. Budějovice - 250 Kč/hod čistého - 2
Automechanik Č. Budějovice - 250 Kč/hod čistého - 3
Automechanik Č. Budějovice - 250 Kč/hod čistého - 4
Automechanik Č. Budějovice - 250 Kč/hod čistého - 5
Automechanik Č. Budějovice - 250 Kč/hod čistého - 6
Automechanik Č. Budějovice - 250 Kč/hod čistého - 7
Pro autoservis Bizon v Dasným u Českých Budějovic (otevřeno v březnu 2023) hledáme automechanika/automechaničku s praxí. Udělejte změnu a pracujte v prostředí, které je nové, moderní a čisté.

Bizon servis je nový autoservis na okraji Českých Budějovic postavený v roce 2022. Zaměřuje se na opravy a pravidelnou údržbu v kompletní šíři pro jednotlivce i firemní flotily.

Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s opravami aut. Nemusí být vyučen, ale musí vědět, jak se k opravám a diagnostice postavit, a to napříč všemi značkami aut. Pro účast na výběrovém řízení budeme tedy potřebovat znát Vaše zkušenosti v této oblasti.

Náplň práce dle Vašeho odborného zaměření
- údržba vozidel, výměna oleje a dalších provozních kapalin, kontrola a výměna brzdového obložení, výměna rozvodů apod.
- opravy po autohaváriích – karosářské práce, spasování, výměna dílů,
- diagnostika, autoelektrikářské práce, - geometrie, pneuservis aj.

Nabízíme
- Nově vybudovaná hala s velkoryse pojatým prostorem pro práci
- Čisté prostředí s novým a plně funkčním vybavením (kuchyňka, jídelna, sprcha)
- Pro každého automechanika osobní vozík s nářadím
- Zdviže a specializované zařízení od kvalitních výrobců
- Odborná podpora a vynikající dostupnost autodílů i spotřebního materiálu pro práci
- Možnost osobních slev na autodíly a vybavení pro osobní potřebu

Požadujeme
- Aktivní řidič – minimálně sk. B, vyšší skupina výhodou
- Znalosti a praxe z oblasti opravy automobilů podmínkou
- Příjemné vystupování a pro-zákaznicky orientovaný přístup

Autoservis Bizon funguje už rok v nově postavené hale v Dasným, s velkoryse pojatým prostorem pro práci, který zahrnují 5 stání pro diagnostiku, mechanickou práci, pravidelnou údržbu i pneuservis a jedno stání pro geometrii. Pracovní prostor je kompletně nově a kvalitně vybaven (žádné nářadí z druhé ruky). Každý automechanik má k dispozici vlastní osobní vozík s nářadím. Zdviže a specializovaná zařízení jsou dodána kvalitními výrobci.

Hala je situována na klidném místě na kraji obce, přímo z dílny máte výhled do otevřené krajiny. Díky krátké dojezdové vzdálenosti z Českých Budějovic (5 min autem směrem na Písek) je poloha Bizona ideální pro dojíždění z celého Českobudějovicka.

Ohodnocení

250 Kč/hod. čistého, tzn. 50 000 Kč hrubého

Nástup ihned

Jak se připravit na přijímací řízení a komu se ozvat?

U přijímacího pohovoru budeme chtít znát Vaše dosavadní zkušenosti v oboru. Budeme chtít vědět, co v oblasti servisování aut máte za sebou. Jestli máte za sebou i třeba nějaká školení a certifikaci. Probereme směr, ke kterému máte blízko – mechanika, diagnostika, pneuservisní práce aj. A probereme vzájemnou představu o ohodnocení.

Zní to dobře? Pošlete nám životopis na info@bizonservis.cz nebo se domluvte na telefonu 775343070.

Jméno:

Bizon autoservis

Telefon:

775... zobraz číslo

Lokalita:Mapa373 41 České Budějovice

Vidělo:

210 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč