Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 182988641

Mechatronic/mechanik - Milovice

- [20.3. 2024]

Hledáme šikovného mechatronica/mechanika, který má platnou vyhlášku a má zkušenosti s prací v údržbě.
Náplň práce:
- údržba strojů a zařízení (lisy FAGOR, automatické a robotické linky Kuka)
- diagnostika strojů a zařízení
- odstranění elektro závad
- potřebné revize a instalace

Požadujeme:
- platné osvědčení NV č. 194/22, (dříve vyhláška 50) - slaboproud
- znalosti ve výkresové dokumentaci
- praxi v údržbě min. 2 roky
- vzdělání v oboru elektro - podmínkou
- znalost hydrauliky a pneumatiky – podmínkou!
-praxe se stlačeným vzduchem - podmínkou

Nabízíme:
- náborový příspěvek 20 000,-
- nástupní bonus 5 000,-
- odměna za doporučení kamaráda/kolegy
- práce v nepřetržitém provozu
- ubytování zdarma / příspěvek na dopravu
- možnost práce na živnost po osobní domluvě

HPP 275 - 285,- Kč NETTO
ŽVL 340 - 370,- Kč NETTO

Jméno:

Petra Chromcová

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa289 23 Nymburk

Vidělo:

183 lidí

Mzda/plat:

70 000 Kč