Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 183032513

Svářeč + přípravář Německo TIG/WIG

- [21.3. 2024]

Svářeč TIG/WIG + přípravář Německo Práce pro svářeče po celém Německu, Ideálně v kombinaci 1 svářeč + 1 jeden přípravář.

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci ve stabilním, přátelském prostředí
-hodinová mzda dle zkušeností 26€
-kariérní růst

Náplň práce: svařování různých částí materiál černý/nerez. Práce jak na dílně, tak na stavbě.

Podmínky:
-živnostenský list
-nářadí pro práci
-auto
-jeden v partii ovládá nj.
-certifikát TUV

Nástup dle dohody, nejdříve v dubnu.
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky 606741740 nebo nám zašlete životopis s certifikáty na email: garant.solutions@email.cz

Jméno:

Pan N

Telefon:

606... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Praha 1

Vidělo:

339 lidí

Mzda/plat:

110 000 Kč