Hlavní stránka > Práce > Ostatní > Inzerát č. 183040539

Práce recepční - Praha 10 ŠTĚRBOHOLY 200-250kč/h

- TOP - [28.3. 2024]

Přijmeme kolegyni recepční do našeho mladého týmu na Praze 10 - Štěrboholy, blízko obchodního centra EuroPark.

Jsme firma zabývající se prodejem použitých náhradních dílů. Hledáme do týmu komunikativního člověka, který má předchozí zkušenosti v oblasti komunikace se zákazníky. Zkušenosti v oblasti automobilových dílů jsou určitě výhodou, ale né nutností.

Hlavní náplní práce je odbavování zákazníků během prodeje na recepci a administrativní činnost na počítači a mobilu. Jedná se o sedavou práci za recepcí. Požadujeme pokročilé dovednosti a znalost využívání chytrých telefonů s operačním systémem IOS (iPhone). Pokročilé dovednosti v psaní na klávesnici a orientaci při práci na PC. Veškeré zaučení samozřejmostí.

Náplň práce:
• odbavování zákazníků na recepci
• příjem a zpracování odvozů vozidel
• komunikace mezi pracovišti a obchodním oddělením
• administrativní činnost

Požadujeme:
• předchozí zkušenosti v oblasti komunikace se zákazníkem
• perfektní znalost českého jazyka
• pokročilou znalost a orientaci na PC a chytrém telefonu
• smysl pro zodpovědnost
• chuť pracovat v kolektivu
• stabilní pracovní dobu
• směny na krátký a dlouhý týden

Nabízíme:
• zajímavou práci, v příjemném prostředí, v mladém kolektivu
• možnost karierního růstu
• odpovídající platové ohodnocení 200-250kč/h.

Ze začátku lze formou brigády, následně ideálně na živnostenský list.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Veškeré zaučení samozřejmostí. Těšíme se na vás.
Tým AutoExpress24.

Jméno:

AutoExpress24

Telefon:

776... zobraz číslo

Lokalita:Mapa102 00 Praha 10

Vidělo:

302 lidí

Mzda/plat:

V textu