Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 183098464

Pozice: Logistický/á a administrativní asistent/ka

- TOP - [9.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Pozice: Logistický/á a administrativní asistent/ka - 1
Pozice: Logistický/á a administrativní asistent/ka - 2
Nabízíme pozici: Logistický/á a administrativní asistent/ka pro projekty skladových systémů (vhodné pro absolventy)

Popis pozice:
Jste na začátku své profesní cesty a chcete se stát součástí světa logistiky a administrativy? ABP Construction hledá nového člena týmu, který/á se bude podílet na správě ubytování, dopravy a vozového parku na mezinárodních projektech. Hledáme někoho, kdo je ochoten se učit a efektivně využívat MS Office (Word, Excel) a Google aplikace (Tabulky, Kalendář), a kdo má zájem růst spolu s námi.

Požadujeme:
Absolventa/ku s pozitivním přístupem k učení.
Znalost práce s MS Office a Google aplikacemi.
Základní organizační a komunikační dovednosti.
Angličtinu na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou.
Řidičský průkaz.
Výhody:

Příležitost růst a učit se v podporujícím prostředí.
Přístup k školením a vzdělávacím programům.
Možnost kariérního postupu a osobního rozvoje.
Atraktivní benefity a odměny.
Místo výkonu práce: Státy EU a UK, s projekty ve východní Evropě.

Finanční Ohodnocení:
30.000 – 40.000 hrubá mzda

Nástup možný od května/dubna 2024

Jak se Přihlásit do prvního výběrového kola:

- Vyplňte dotazník v tomto odkazu (NUTNÉ):

nebo

- Zašlete svůj životopis na email:

job-abp@outlook.com
Jako předmět uveďte: ASISTENT/KA

- Po vyhodnocení dotazníku a životopisu Vás budeme kontaktovat.

Připojte se k nám a budujte s námi společnost, která klade důraz na kvalitu a posouvá hranice v oboru!

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/alpha-billy-pay-construction/

rejstrik-firem.kurzy.cz/17970555/alpha-billy-pay-construction-sro/

Logistický asistent
Administrativní asistent
Skladové systémy
Absolventi práce
Mezinárodní projekty

Jméno:

ABP Construction s.r.o.

Telefon:

774... zobraz číslo

Lokalita:Mapa530 02 Pardubice

Vidělo:

168 lidí

Mzda/plat:

V textu