Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 183154629

Automechanik – až 40 000 Kč/NETTO -Velké Březno

- [23.3. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Náplň práce:

- zabezpečování oprav a údržba osobních automobilů pro Soukromé nebo firemní účely.
- údržba, diagnostikování poruch a jejich odstraňování
- vykonávání servisních prohlídek podle interních standardů.
- práce na 12 měsíců v roce zabezpečené
- vykonávání pneuservisních činností podle potřeby
Nabízíme:

- možnost ubytování
- možnost na HPP i OSVČ
- práci na 1 směnný provoz
- nabízíme zaměstnání i pro pár, v případě manželky / partnerky, poskytneme práci v servise na umývání, případně administrativa podle oboru a zkušeností z minulosti

Požadujeme:
- Vyučení v oboru (není podmínkou)
- Řidičský průkaz B (výhodou sk.C, D )
- Praxe na pozici: automechanik/opravář výhodou
- Manuální zručnost, technické myšlení
- Zkušenosti s opravami osobních automobilů nebo nákladních vozidel výhodou
- Zodpovědnost, důslednost, samostatnost

Tel.kontakt: 603 256 652

Jméno:

Petra Chromcová

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa400 02 Ústí nad Labem

Vidělo:

180 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč