Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 183224724

Rozšiřujeme náš tým: SERVISNÍ MECHANIK

- [25.3. 2024]

Do servisní dílny v Golčově Jeníkově, kde opravujeme automobily, zahradní techniku, skútry a čtyřkolky přijmeme mechanika.

Místo výkonu práce: Nádraží 604, Golčův Jeníkov

Požadujeme:
– vyučení v oboru automechanik
– mechanickou praxi (tj. zkušenosti
s opravami techniky)

Co Vás čeká:
– náborový příspěvek 20 tis. Kč
– mzda 30 až 40 tis. Kč / měs.
– jednosměnný provoz
– firemní stravování
– zaměstnanecké benefity
– certifikovaná školení
– možnost kariérního růstu
– atmosféra rodinné firmy
– přátelský kolektiv

Nástup možný ihned. Po nástupu vás zaškolíme.

V případě zájmu pište nebo volejte:
603 838 169
vlastislavdvorak@seznam.cz

Jméno:

Dvořák

Telefon:

702... zobraz číslo

Lokalita:Mapa582 82 Havlíčkův Brod

Vidělo:

172 lidí

Mzda/plat:

Dohodou