Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 183246363

Logistický operátor - Prostějov (#p093)

- TOP - [18.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Náplň práce:

- Ovládání různých typů manipulačních vozíků (například vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky, čelní vozíky).
- Bezpečné nakládání a vykládání palet s produkty.
- Dodržování bezpečnostních postupů při obsluze manipulačních vozíků.
- Třísměnný provoz.

Benefity:

- Mzda od 24 910 Kč do 40 280 Kč.
- Příplatek za noční práci 10 %.
Příplatek za práci odpoledne 5 %.
- Příplatek za práci v sobotu a v neděli 50 %.
- Příplatek za práci ve státní svátek 100 %.
- Stravenky v hodnotě 130 Kč (55 % přispívá zaměstnavatel).
- Závodní jídelna.
- Poskytování pracovního oděvu.
- Používání ochranných a pracovních pomůcek.
- Možnost dopravy do zaměstnání firemními autobusy.
- Kvalitní zaškolení pod dohledem zkušených.
trenérů formou propracovaného tréninkového systému.

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

- Odpovědný přístup.
- Zkušenosti s prací ve skladu a držení řidičského oprávnění na VZV jsou výhodou.
- Smysl pro týmovou práci.
- Samostatnost.
- Chuť pracovat a dále rozvíjet své nabyté dovednosti.
- Ochota pracovat na směny.

Jméno:

Tereza Mihalová

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa796 01 Prostějov

Vidělo:

467 lidí

Mzda/plat:

V textu