Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 183301642

Údržbář výrobních strojů, MAK-Bayern, HPP, německá smlouva

- TOP - [2.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat


Worklogistic GmbH - jsme regionální společnost pro personální služby se sídlem v Altenkunstadtu. Na trhu jsme více jak 14 let a máme 500 spokojených zaměstanců.
Zaměstnancům nabízíme vhodnou práci s garantovaným příjmem v souladu s kolektivní smlouvou a profesionální a legislativně vyhovující řešení pro dočasné zaměstnávání a nábor zaměstnanců.

Hledáme údržbáře strojů do Waldershofu/MAK/Bavorsko.
Vlastní auto podmínkou, němčina na úrovni pochopení pracovních pokynů.

Náplň práce:
1. Nastavení, přestavba a provoz výrobních strojů
2. Údržba a péče
3. Odstraňování problémů a opravy
4. Zajištění výrobní připravenosti strojů
Váš profil:
1. technické vzdělání jako obsluha strojů a zařízení
2. několikaletá odborná praxe v průmyslu
3. technické znalosti a manuální zručnost
4. nezávislý způsob práce
5. pečlivost a spolehlivost
6. Flexibilita a ochota pracovat na směny (dvě směny)

Nabízíme:
• vhodné pro muže
• od 14,90 €/hod.
• vánoční bonusy, příspěvek na dovolenou
• německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
se zkušební dobou 6 měsíců
• německé zdravotní pojištění s plnou péčí v Německu i v Čechách, důchodové pojištění
• německé přídavky na děti
• zázemí naší společnosti s česky, slovensky a polsky mluvícími koordinátory

možno volat a psát či posílat životopisy i na WhatsApp, prosím ve formátu PDF)


Níže uvedený obrázek je stažený z internetu a slouží pouze jako ilustrační.

Jméno:

Worklogistic

Telefon:

004... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

99 lidí

Mzda/plat:

V textu
Uživatel
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi
PodobnéVyhledat podobné inzeráty

Kontaktovat inzerenta emailem

Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Ověření je zdarma.

Vaše telefonní číslo *





Podobné inzeráty
Údržbář strojů - mzda po zaučení vč. příplatků až 45.500 Kč Údržbář strojů - mzda po zaučení vč. příplatků až 45.500 Kč - TOP - [15.4. 2024]
Máte zkušenost na obdobné pozici? Pokud ano, neváhejte a dejte nám vědět! Nabízíme ubytování zdarma. Nabízíme: - Hrubá měsíční nástupní mzda až 36.200,- Kč vč. příplatků - Hrubá měsíční mzda po zaučení až 45.500,- Kč vč. prémií a příplatků ...


45 500 Kč
České Budějovice
370 01
279 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat


©2024 Bazoš - Inzerce, Bazar Průmysl a výroba
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Práce celkem: 7351, za 24 hodin: 823

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko