Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 183302582

Technik objektu správy nemovitostí - Choceň

- TOP - [23.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Technik správy nemovitostí (DPP / OSVČ)

V tuto chvíli hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici technika správy nemovitosti, který bude denně (2-3hod) zastupovat naši spol. na svěřeném objektu.

Činnosti a povinnosti technika / Pracovní náplň:

• Kontrola technologického zařízení objektu (EPS, PBZ, ventilace, vzduchotechnika, chlazení, kontrola funkce vstupních dveří, základní kontrola funkčnosti kanalizačních a střešních vpustí) a další běžné kontrolní úkony.
• Zajištění zpřístupnění objektu k provádění revizí a odborných zkoušek.
• Spolupráce se servisními firmami.
• Vysypávání košů (výměna pytlů); úklid kolem objektu (vč. parkoviště a zásobovacího dvora)
• Základní údržba zeleně (údržba travnatých ploch, pletí; střih keřů)
• Provádění pravidelných měsíčních odečtů medií (teplo, voda, elektřina).
• Příprava podkladů pro vypracování měsíčních reportů (v odsouhlaseném formátu) za předchozí měsíc, do každého 5 dne měsíce následujícího.
• Držení pohotovosti – operativní řešení nepravidelných havarijních stavů dle aktuálně vzniklé potřeby.

Vícepráce dle požadavku odběratele, vlastníka RP nebo jednotlivých nájemců – hrazeno mimo paušál.

Požadujeme:

• ukončené vzdělání elektrotechnického zaměření (výuční list nebo maturitní vysvědčení)
• vyhláška NV 194/2022sb (50/1978), §6 výhodou
• manuální zručnost
• řidičský průkaz skupiny B výhodou
• spolehlivost, samostatnost a rozhodnost
• dobré komunikační schopnosti
• zdravý selský rozum

Místo výkonu zaměstnání:

• RP Choceň

Nabízíme:

• variabilní pracovní prostředí a podílení se na plnění různorodých činností
• podporu nadřízeného se kterým budete tvořit tým
• přátelské prostředí a osobní přístup
• možnost rozšířit si své znalosti formou školení a kurzů

Nástup:

• Dle dohody - ideálně od 1.6.2024

Zájemci psát na d.bradac@fm-service.cz
Jmeno: Daniel Bradáč
Telefon: 420739507397
E-mail: d.bradac@fm-service.cz

Jméno:

Daniel Bradáč

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa565 01 Ústí nad Orlicí

Vidělo:

772 lidí

Mzda/plat:

15 000 Kč