Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 183343766

Akviziční specialista

- [27.3. 2024]

Připojte se k nám jako Akviziční specialista a rozvíjejte svou kariéru v oblasti dynamických trhů a technologií!
Hledáme nové kolegy, kteří se chtějí připojit k naší konzultační, poradenské a edukační společnosti Blockberry. Jsme hrdí na to, že jsme schopni nabídnout nejen skvělé pracovní prostředí, ale také příležitost pro rychlý růst a rozvoj.
Co požadujeme:
* Zájem a nadšení pro oblast dynamických trhů a technologií
* Komunikační schopnosti a schopnost vyjednávat
* Schopnost se rychle učit a adaptovat na nové situace
* Perfektní znalost českého/slovenského jazyka
* Zkušenost s obchodem a komunikací
Odměna:
* Základní plat je 35 000 Kč + výkonnostní odměny. Průměrně si u nás specialista přijde na 65 000 Kč.
Co nabízíme:
* Možnost získat cenné zkušenosti a vzdělání v oblasti dynamických trhů a technologií
* Rychlý růst a příležitost k osobnímu rozvoji
* Praxe s významnými firmami a technologiemi v odvětví
* Mentorství a individuální plán pro váš kariérní rozvoj
* Přátelské a dynamické pracovní prostředí
* Nejnovější technologie a školicí systémy
* Obchodní a manažerská školení od leaderů v oboru
* Vlastní hardware (mobilní telefon, notebook)
* Multisport karta
* Oblečení na míru
* Pravidelné teambuildingové aktivity
* Zkrácená pracovní doba v pátek
Náplň práce:
* Komunikace a vyjednávání s klienty
* Spolupráce s dalšími týmy na zajištění úspěšného onboardingu a akvizice
* Analýza a vyhodnocování akvizičních příležitostí
Detaily:
* Forma pracovního poměru: full time
* Lokalita: Praha - v holešovických kancelářích se potkáváme na denní bázi
Životopisy posílejte na email michaela@blockberry.cz

Jméno:

Michaela

Telefon:

792... zobraz číslo

Lokalita:Mapa170 00 Praha 7

Vidělo:

84 lidí

Mzda/plat:

65 000 Kč