Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 183344800

Dispečer/-ka BDF přeprav

- [27.3. 2024]

Společnost BAUER Solution s.r.o. hledá kolegu/ kolegyni na pozici Dispečer/-ka BDF přeprav. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- Plánování, organizování a řízení BDF přeprav
- Efektivní využívání kapacit vlastních vozidel
- Každodenní komunikace a spolupráce se zahraničním partnerem
- Plánování střídání řidičů a zajišťování komunikace mezi řidičem a firmou
- Vyřizování a zpracování objednávek a následné organizování zajištění přeprav
- Zpracování příslušné každodenní administrativy

Požadavky:
- Praxe v plánování dopravy výhodou
- Aktivní práce v MS Office (zejména Excel, Word, Outlook)
- Řidičský průkaz sk. B, sk. C+E výhodou
- Znalost německého, popř. anglického jazyka
- Komunikační dovednosti a schopnost naslouchat
- Schopnost umět se rychle rozhodovat a organizovat a být odolný vůči stresu
- Být týmový hráč
- Flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost

Benefity:
- Služební telefon
- Notebook
- Občerstvení na pracovišti
- Firemní oblečení

Typ úvazku:
- Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:
- Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:
- Na dobu neurčitou
- Nástup možný ihned

Mzda:
- 30 000,- až 35 000,- Kč/ měsíc + osobní ohodnocení

Požadované vzdělání:
- SŠ technického zaměření nebo praxe v oboru min. 2 roky

Pro více informací volejte: +420 724 340 164 nebo pište na dispobasl@bauersolution.cz

Jméno:

Lenka Fenclová

Telefon:

724... zobraz číslo

Lokalita:Mapa312 00 Plzeň

Vidělo:

559 lidí

Mzda/plat:

V textu