Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 183378127

Přijmeme šikovného technika / údržbáře

- [28.3. 2024]

Firma PIM24, prodejce sportovního vybavení pro venkovní rodinné aktivity, přijme do své party šikovného a všestranného technika. Pracoviště v obci Hrušov (10 min. od dálnice D10, sjezd Brodce)

Náplň práce:
• Vedení skladu
• Drobná údržba, montáž a servis prodávaného zboží
• Servisní služby u zákazníků
• Pomoc při veletrzích
• Údržba areálu

Požadavky:
• ŘP sk. B, aktivní řidič
• Odpovědnost, samostatnost
• Manuální zručnost
• Časová flexibilita
• Dobrá fyzická kondice

Nabízíme:
• Jistota stabilního zaměstnání
• Dobré platové ohodnocení
• Práce na ŽL
• Služební automobil a mobilní telefon
• Káva a čaj na pracovišti
• Malý a přátelský kolektiv
• Zajímavou a velmi různorodou práci

Pro bližší informace volejte: 777 728 270
CV zasílejte na obchod@pim24.cz

Jméno:

Lucie Šípová

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:Mapa294 73 Mladá Boleslav

Vidělo:

166 lidí

Mzda/plat:

Dohodou