Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 183429099

Reklamační technik - elektrotechnik

- [29.3. 2024]

Přidejte se k nám jako Reklamační Technik v našem rychle rostoucím e-shopu se zemědělskými potřebami!
O nás:
Jsme dynamický e-shop, který se specializuje na prodej a servis zemědělských a chovatelských potřeb. V současné době rozšiřujeme náš tým o pozici reklamačního technika, který bude mít na starosti opravy a záruční a pozáruční servis našich výrobků.

Co od Vás očekáváme:
SŠ vzdělání
Zkušenosti s opravami a údržbou technických zařízení výhodou
Znalost práce na PC
Spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci
Komunikativnost a schopnost pracovat samostatně i v týmu
Co Vám nabízíme:
Možnost práce v rychle se rozvíjející společnosti
Atraktivní mzdové podmínky
Příležitost pro osobní a profesní rozvoj
Podporu a zaškolení v oblasti našich produktů
Příjemný a motivující pracovní tým
Náplň práce:
Diagnostika a oprava reklamovaných produktů
Vedení dokumentace o opravách a reklamacích
Spolupráce s ostatními odděleními pro zajištění kvality servisu
Poskytování technické podpory zákazníkům
Vhodné i pro důchodce.

Jméno:

Pavel

Telefon:

605... zobraz číslo

Lokalita:Mapa385 01 Prachatice

Vidělo:

100 lidí

Mzda/plat:

Dohodou