Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 183590774

Lakýrník - lakování mokrou cestou - 2 směny + ubytování

- [2.4. 2024]

Pro našeho významného klienta - strojírenskou společnost se sídlem v Opavě přijmeme pracovníky do výroby na pozici lakýrníka na dvousměnný provoz.

Nabízíme:
- Měsíční čistá mzda při splnění fondu prac. doby: 36.700,- Kč
- Hodinová hrubá mzda 200,- Kč/hod. včetně bonusů
- Denní diety 396,- Kč
- Zajištěné a hrazené ubytování
- 25 dní dovolené
- Dvousměnný provoz - víkendy volné!
- Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury
- Možnost týdenní finanční zálohy (již po 1.odpracovaném týdnu)
- Dlouhodobé uplatnění
- Možnost přesčasů
- Stabilní zaměstnání , pracovní smlouva na plný úvazek

Pracovní náplň:
- Lakování standardní mokrou metodou stříkací pistolí a stlačeným vzduchem

Požadujeme:
- Praxi na obdobné pozici
- Samostatnost, pečlivost

Jméno:

Noemi Janiczková

Telefon:

606... zobraz číslo

Lokalita:Mapa746 01 Opava

Vidělo:

125 lidí

Mzda/plat:

36 700 Kč