Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 183615486

Energetik PRAHA

- [2.4. 2024]

Máte zkušenosti s projektováním a realizací fotovoltaických elektráren? Zajímá vás oblast vyrovnávání sítě v ČR? Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

Konzultace pro projekty fotovoltaik, s důrazem na větší elektrárny
Návrh a optimalizace fotovoltaických systémů
Posouzení technických a ekonomických aspektů projektů
Spolupráce s projektovými týmy a klienty
Sledování vývoje technologií a trendů v oboru
Požadujeme:

VŠ vzdělání v oboru elektroenergetiky, strojírenství nebo příbuzném oboru
Minimálně 3 roky praxe v oblasti fotovoltaiky
Zkušenosti s projektováním a realizací FV elektráren
Detailní znalost technologií a komponentů FV systémů
Schopnost samostatné práce i práce v týmu
Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
Nabízíme:

Zajímavou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
Přátelský a kolegiální kolektiv
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
Odpovídající platové ohodnocení a benefity
Místo práce: Praha

Nástup: dle dohody

Jméno:

Tomas

Telefon:

732... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Praha 1

Vidělo:

86 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč