Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 183635212

Hledáme ZÁMEČNÍKA

- TOP - [9.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Hledáme ZÁMEČNÍKA - 1
Hledáme ZÁMEČNÍKA - 2
Hledáme ZÁMEČNÍKA - 3
Hledáme ZÁMEČNÍKA - 4
Zavedená rodinná firma s dlouholetou tradicí hledá zámečníka do malého kolektivu spolupracovníků.
Jedná se o zakázkovou výrobu drobných zámečnických výrobků.
Nejčastěji zábradlí, interiérových prvků, drobných dílců do průmyslu.

Náplň práce:

- kompletace drobných zakázkových výrobků dle výkresové dokumentace
- svařování a následné broušení výrobků

Požadujeme:

- pracovitost, samostatnost, pečlivost
- svařování metodou TIG (svařování hliníku výhodou)

Nabízíme:

- stabilní práci
- flexibilní pracovní dobu
- vysoké finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle
+ 420 736 485 199 nebo mailu: info@murgas.cz
Adresa provozovny: Jihlavská 2, 664 41 Troubsko

Jméno:

Milan Murgaš

Telefon:

736... zobraz číslo

Lokalita:Mapa664 41 Brno venkov

Vidělo:

321 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč