Hlavní stránka > Práce > Zemědělství > Inzerát č. 183651025

ÚDRŽBÁŘ + OBSLUHA MANIPULÁTORU + TRAKTORISTA

- TOP - [10.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

ÚDRŽBÁŘ + OBSLUHA MANIPULÁTORU + TRAKTORISTA - 1
ÚDRŽBÁŘ + OBSLUHA MANIPULÁTORU + TRAKTORISTA - 2
ÚDRŽBÁŘ + OBSLUHA MANIPULÁTORU + TRAKTORISTA - 3
ÚDRŽBÁŘ + OBSLUHA MANIPULÁTORU + TRAKTORISTA - 4
ÚDRŽBÁŘ + OBSLUHA MANIPULÁTORU + TRAKTORISTA - 5
ÚDRŽBÁŘ + OBSLUHA MANIPULÁTORU + TRAKTORISTA - 6
ÚDRŽBÁŘ + OBSLUHA MANIPULÁTORU + TRAKTORISTA - 7
ÚDRŽBÁŘ + OBSLUHA MANIPULÁTORU + TRAKTORISTA - 8
Na zavedenou rodinnou farmu v Ratibořicích u Jaroměřic přijmeme údržbáře + obsluhu zemědělských strojů (nakladače Manitou + traktory). Může se jednat o hlavní pracovní poměr / živnost i dohodu.

Pracovní náplň:
- údržba technologií farmy (dílna, stáj, mlékárna)
- obsluha manipulátoru MANITOU - zavážení krmných balíků na stáje
- práce s traktorem
- (příp. možnost se zapojit do rozvozu výrobků chladícími automobily či údržba zahrady, není podmínkou)

Požadavky:
- řidičský průkaz skupiny B a T, dovednosti s manipulátorem výhodou
- praxe výhodou
- sváření výhodou

Nabízíme:
- práce s moderní technikou (strojový park: CASE, CLAAS, JOHN DEERE, Mc HALE, MANITOU, KUHN, VADERSTAD, AMAZONE)
- práce v příjemném prostředí
- dobrý pracovní kolektiv
- individuální přístup
- zajímavé mzdové podmínky - osobní ohodnocení a další bonusy
- mzda se řeší na individuální schůzce dle vašeho možného pracovního zařazení a typu úvazku, mzda je složena ze základu a prémie dle kvality odvedené práce

Nejlépe o sobě napište pár drobných informací na biofarma.dora@gmail.com, příp. volejte po-pá 7-15h. Plat bude probrán až na osobní schůzce dle typu úvazku.

Více o farmě:
www.kozimleko.cz

Jméno:

Kamila Sedláčková

Telefon:

731... zobraz číslo

Lokalita:Mapa675 51 Třebíč

Vidělo:

1323 lidí

Mzda/plat:

V textu