Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 183692642

AUTOLAKÝRNÍK - PŘÍPRAVÁŘ

- [4.4. 2024]

Rozrůstáme se a do zavedené lakovny v Brně hledáme kolegu/kolegyni, nejlépe s praxí, ale není podmínkou.
Práce vyžaduje pečlivost a trpělivost a může ji po zaučení dělat i osoba po vyučení a bez praxe, nebo vyučená v jiném oboru.

Náplň práce:

- lakujeme převážně nové originální díly
- tmelení, broušení, nástřik plniče
- broušení ozákladovaných a nových dílů před lakováním
- lakování dílů i celého vozu
- leštění dílů po lakování

Nabízíme:

- příjemné jednání a kolektiv
- plně vybavenou dílnu
- zázemí firmy s dobrou pověstí a dlouholetou praxí
- mzdu až 40 000,- čistého podle odvedené práce

Požadujeme:

- soběstačnost
- ochotu pracovat, dosahovat dobrých výsledků a mít dobrý pocit z dobře odvedené práce
- spolehlivost a komunikativnost

Více informací po telefonu.

Jméno:

Lakovna Žebětín

Telefon:

724... zobraz číslo

Lokalita:Mapa641 00 Brno

Vidělo:

174 lidí

Mzda/plat:

V textu