Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 183700960

Svářeč CO2/Stavěč - Plzeň

- [4.4. 2024]

Hledáme šikovné svářeče s platnými certifikáty. Možnost obnovení, jestli je máte propadlé.

Náplň práce:
- svařování krátkých svárů nebo stehů
- práce s technickou dokumentací
- stavět svařence dle výkresové dokumentace
- práce na přípravcích i bez přípravků

Požadujeme:
- platný certifikát EN9606-1 (výhodou)
- minimálně 135 základní
- praxe min. 5 let - podmínkou
- vynikající znalost čtení ve výkresové dokumentaci-značky svárů
- ochotu pracovat na tři směny

Nabízíme:
- náborový příspěvek 20 000,-
- odměna za doporučení
- práce na směny
- ubytování zdarma / příspěvek na dopravu
- možnost práce na živnost po osobní domluvě

HPP 265 - 290,- Kč
ŽVL 360 - 380,- Kč

Tel.kontakt: 603 256 652

Jméno:

Algarin Work s.r.o.

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa301 00 Plzeň

Vidělo:

238 lidí

Mzda/plat:

70 000 Kč