Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 183701478

KUCHAŘ/KA + POMOCNÁ SÍLA/POKOJSKÁ (práce pro 2)

- TOP - [22.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

KUCHAŘ/KA + POMOCNÁ SÍLA/POKOJSKÁ (práce pro 2) - 1
KUCHAŘ/KA + POMOCNÁ SÍLA/POKOJSKÁ (práce pro 2) - 2
KUCHAŘ/KA + POMOCNÁ SÍLA/POKOJSKÁ (práce pro 2) - 3
KUCHAŘ/KA + POMOCNÁ SÍLA/POKOJSKÁ (práce pro 2) - 4
Do penzionu Samorost, Jarošov nad Nežárkou přijmeme pár: kuchař/ka + pomocná síla/pokojská s nástupem od května 2024.

PROSÍME O ZASLÁNÍ VAŠEHO STRUČNÉHO ŽIVOTOPISU DO EMAILU: PENZION-SAMOROST@SEZNAM.CZ

MÍSTO JE VHODNÉ I PRO SAMOSTATNÉ OSOBY, NENÍ NUTNÝ PÁR.

Náplň práce:
kuchař: ranní příprava snídaní + večeře (polopenze pro hosty).
pomocná síla: výpomoc v kuchyni, servis snídaní + odpoledne úklid pokojů a společných prostor penzionu

Požadujeme:
-praxi v oboru gastro (česká kuchyně)
-pečlivost, pracovitost, samostatnost
-nástup od 5/2024

Nabízíme:
-Ubytování + strava zdarma.
-K dispozici pračka.
-Plně vybavená kuchyně.
-Velmi zajímavé mzdové podmínky

Zájemce prosíme o zaslání stručného životopisu, následně se domluvíme na termínu pohovoru.

Jméno:

F.Holoubek

Telefon:

606... zobraz číslo

Lokalita:Mapa378 41 Jindřichův Hradec

Vidělo:

486 lidí

Mzda/plat:

Dohodou