Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 183708118

Kuchař (23€/h) - Německo

- TOP - [11.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Hľadáme štyroch skúsených kuchárov.

Náplň práce: príprava a varenie jedál (Dolné Franky - Bavorsko).

Požiadavky:
- aktívna živnosť
- skúsenosti s prípravami a varením jedla
- nemecký jazyk minimálne na pracovnej úrovni

Hodinová sadzba: 23€

Fakturácia dvakrát do mesiaca. Ubytovanie je zabezpečené/hradené v plnej výške.

Nástup: 01.05.2024 - 31.10.2024 s možnosťou dlhodobej spolupráce.

V prípade záujmu či akýchkoľvek otázok nás kontaktujte telefonicky +421948621862.

Jméno:

Pracovné pozície v Nemecku

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

181 lidí

Mzda/plat:

23 Kč