Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 183762434

Nábor svářečů CO2

- [5.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Co budete dělat?
- sestavovat a svařovat dle výkresové dokumentace
- zhotovovat součásti z plechů a profilů z oceli
- kontrolovat provedené sváry a dodržovat pravidla kvality
- dodržovat nastavená pravidla z oblasti BOZP

Co potřebujete:
min. odborné vzdělání zakončené výučním listem nebo maturitou v technickém oboru (strojírenství)
platný svářečský průkaz
zkušenosti se svařováním CO2 nutné
orientaci ve výkresové dokumentaci
samostatnost, zodpovědnost, zručnost a pečlivost

Jméno:

Industry stars

Telefon:

734... zobraz číslo

Lokalita:Mapa280 01 Kolín

Vidělo:

227 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč