Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 183880221

LEŠENÁŘ BRNO-LÍŠEŇ 30000-50000,-Kč/měs. S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ

- TOP - [1.5. 2024]

Pro posílení svého týmu hledáme spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici: LEŠENÁŘ BRNO - LÍŠEŇ

Požadavky:
Dobrá fyzická kondice (jde o práci ve výškách)
Čistý trestní rejstřík
Předchozí zkušenosti s rámovým lešením nebo na stavbách VÝHODOU, NE PODMÍNKOU (RÁDI ZAUČÍME)

Náplň práce:
Práce na dočasných stavebních konstrukcích (zejména montáž a demontáž lešení)
Vykládka a nakládka lešení k přepravě
Po zaučení možnost samostatné montáže a vedení týmu pracovníků

Nabízíme:
Zázemí stabilní a prosperující společnosti - PLATÍME VČAS
Samostatnou a odpovědnou práci

PO ZAUČENÍ MOŽNOST UBYTOVÁNÍ!

Mzda:
PO ZAPRACOVÁNÍ MOŽNOST VÝDĚLKU AŽ 30.000 – 50.000,-Kč/měsíc

Typ úvazku: IČ

Máme velké množství zakázek, zajištěna práce po celý rok!

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

V případě zájmu, prosím, volejte na tel. číslo 777 330 044 nebo pište na alfix-brno@alfix.cz

Jméno:

Marcela Mecerodová

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:Mapa628 00 Brno

Vidělo:

227 lidí

Mzda/plat:

V textu