Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 183882893

LEŠENÁŘ OSTRAVA 30.000-55.000,-Kč/měs. MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

- TOP - [1.5. 2024]

Pro posílení svého týmu hledáme spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici: LEŠENÁŘ OSTRAVA

Požadavky:
Dobrá fyzická kondice (jde o práci ve výškách)
Čistý trestní rejstřík

Předchozí zkušenosti s rámovým lešením nebo na stavbách VÝHODOU, NE PODMÍNKOU (RÁDI ZAUČÍME)

Náplň práce:
Práce na dočasných stavebních konstrukcích (zejména montáž a demontáž lešení)
Vykládka a nakládka lešení k přepravě
Po zaučení možnost samostatné montáže a vedení týmu pracovníků

Nabízíme:
Zázemí stabilní a prosperující společnosti - PLATÍME VČAS

Samostatnou a odpovědnou práci

PO ZAPRACOVÁNÍ MOŽNOST VÝDĚLKU AŽ 30.000 - 55.000,-Kč/měs.

PO ZAUČENÍ MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Typ úvazku: IČ, DPP

Máme velké množství zakázek, zajištěna práce po celý rok!

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

V případě zájmu, prosím, volejte na tel. číslo 777 707 630 nebo pište na alfix-ostrava@alfix.cz

Jméno:

Daniel Klus

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:Mapa710 00 Ostrava

Vidělo:

239 lidí

Mzda/plat:

V textu