Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 183895891

Provozní elektrikář

- [8.4. 2024]

Přijmeme do pracovního poměru provozního elektrikáře/mechanik elektro

Náplň práce:
- provádí údržbu a opravy obráběcích strojů - jejich elektr. obvodů - ve strojírenské firmě
- vyhledává a odstraňuje závady elektroinstalace strojů příp. i základní údržbu elektroinstalace budovy
- v rámci skupiny spolupracuje při opravách a údržbě strojního parku se strojními mechaniky či CNC elektromechanikem
- manipulace s břemenem nad 15 kg

Požadujeme:
- ÚSO elektrotechnického směru
- kvalifikaci NV č 194/200 Sb., § 5 (dříve vyhláška 50)
- znalost oprav elektroinstalací strojních zařízení, obráběcích strojů, příp. i základní údržba elektroinstalace budovy
- způsobilost k práci ve dvousměnném provoze
- komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
- mzda dohodou + 10 % po zaškolení
- nástup ihned nebo dohodou
- nadstandartní příplatky za odpolední a noční směny
- práci ve stabilní firmě
- 7,5 hod. pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- zaměstnanecké benefity

Zájemci se mohou hlásit zasláním strukturovaného životopisu na e-mail: personalistika@pohony.cz, tel. 581 808 734 nebo na adresu PSP Pohony a.s., Kojetínská 3148/73d, 750 02 Přerov I - Město

Jméno:

Malá

Telefon:

581... zobraz číslo

Lokalita:Mapa750 02 Přerov

Vidělo:

101 lidí

Mzda/plat:

Dohodou