Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 183904759

Dispečer/ ka vzdáleného dohledu OZP (M/Ž) – na dálku

- [8.4. 2024]

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Pro našeho manažera hledáme posilu do týmu:

Lokalita: Praha
Mzda: 150 Kč /hod.

Náplň práce:

Aktuálně přijmeme do svých řad dispečera vzdáleného dohledu. Náplní práce bude pravidelné vyhodnocování příchozích hovorů a spolupráce s provozním manažerem, kontrola obsazenosti pozic fyzické ostrahy společně s evidencí docházky a plnění občasných ad-hoc úkolů při řešení provozních incidentů. Předchozí zkušenosti na pozici nejsou podmínkou, na vše potřebné vás rádi zaškolíme. Po dohodě lze po zaškolení vykonávat práci z domova.
• Práce s výpočetní technikou
• Administrativní činnost drobného rozsahu
• Odbavení příchozích telefonátů
• Spolupráce s provozním manažerem
Požadujeme:
• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Mírně pokročilá znalost práce na PC
• Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
• Spolehlivost
Nabízíme:
• Práce ve stabilní společnosti
• Pravidelně vyplácená mzda
• Flexibilní plánování pracovní doby
• Propracovaný systém zaškolení
• Podpora provozního manažera
• Možnost kariérního růstu
• Práci na hlavní PP – zkrácený úvazek zejména pro OZP osoby
Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 773 766 674 nebo e-mailu: nabor@protecton.cz
Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 08:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.
PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha
E-mail: nabor@protecton.cz
Více informací o společnosti najdete na našem webu

Telefon:

773... zobraz číslo

Lokalita:Mapa170 00 Praha 7

Vidělo:

83 lidí

Mzda/plat:

150 Kč