Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 183944205

ELEKTROMECHANIK – Ostrava – až 40 000 Kč

- [9.4. 2024]

Elektromechanik provádí poruchovou nebo preventivní údržbu strojů a strojního zařízení. Na směně pracuje vždy v týmu s dalšími kolegy Elektromechaniky a Strojními mechaniky. Úzce spolupracuje s PLC programátory a Techniky údržby při diagnostice a odstraňování problémů

Náplň práce:

-Provádění preventivní a poruchové údržby strojů a strojních zařízení
-Kontrola stroje na základě předepsané specifikace za pomocí měřidel
-Pravidelná kontrola, oprava nebo výměna čidel, stykačů, bezpečnostních zámků, senzorů
-Oprava kabeláže, seřizování frekvenčních měničů, nastavování kamerových systémů
-Provádět rozbory problémů a navrhovat technická řešení
-Úzká spolupráce s ostatními kolegy z oddělení Údržby (PLC programátoři, Technici údržby, strojní mechanici a hydraulikáři)

Co od vás očekáváme:

-SOU, SŠ zaměření elektro
-Praxe na obdobné pozici ve výrobní údržbě výhodou
-Odbornou způsobilost v elektrotechnice, minimálně §6, (v případě, že máte pouze §5 nevadí, zaučíme Vás k získání §6)
-Znalost mechaniky, hydrauliky a pneumatiky výhodou (válce, hydraulické rozvaděče, proporcionální ventily)
-Výhodou znalost technologie frekvenčních měničů, PLC systémů, obecně robotiky (produkt Siemens a Fanuc)
-Orientace v elektro dokumentaci
-Orientace ve strojní a hydraulické dokumentaci výhodou
-Práce v nepřetržitém provoze (krátký, dlouhý týden)

Nabízíme:¨

Jistotu zaměstnání
Motivující mzdu (čím víc toho umíte, tím víc si můžete vydělat)
Pravidelnou valorizaci mezd 1x ročně
Obědy jen za 46 Kč za hlavní jídlo a polévku nebo salát, které nám vaří známá Jídelna OPEN na každé směně, na 12-ti hodinových směnách možnost teplého jídla 2x denně
Kompenzace nákladů na cestu do zaměstnání i pro ostravské zaměstnance
Nákup brzdových destiček za výrobní náklady
Vlastní kuřárna, nápojové automaty, stojany s pitnou vodou, relaxační koutek

1.-2. měsíc 275 HPP/Netto – 350 ZL , od 3. měsíce– 300 HPP/Netto – 385 ZL

Tel.kontakt: 603 256 652

Jméno:

Petra Chromcová

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa720 00 Ostrava

Vidělo:

98 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč