Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 183952526

Rezervační agent/ka- správce rezervací a kontakt s klientama

- TOP - [16.4. 2024]

Rezervační agent/ka- správce rezervací a kontakt s klientama - 1
Rezervační agent/ka- správce rezervací a kontakt s klientama - 2
Rezervační agent/ka- správce rezervací a kontakt s klientama - 3
Jsme největší půjčovna obytných vozů v ČR a do našeho mladého týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici rezervačního agenta. Pokud ti práce v kanclu nevadí a zároveň se rád jednou za čas někam podíváš, angličtina ti nedělá problém a máš dobrý vztah k technickým záležitostem kolem aut, tak je to příležitost právě pro tebe.

Náplň práce:

- správa rezervací pronájmů obytných automobilů Anywherecampers / Karavany Česko
- vytváření nabídek
- pomoc na telefonu pro klienty na cestách – řešení poškození a nehod, servisů, apod.

Požadujeme:

- zodpovědnost, samostatnost, důslednost, flexibilita
- blízký vztah k technickým věcem a autům – slova jako olej v převodovce nebo chladící kapalina by ti neměla být cizí
- znalost AJ na komunikační úrovni
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- adekvátní finanční ohodnocení – fixní mzda + osobní ohodnocení
- zvýšení mzdy při vzájemné spokojenosti + možnost HPP
- možnost cestovat do zahraničí
- netradiční práce s moderním vozovým parkem
- práce v kolektivu, kde nám záleží na dobrých vzájemných vztazích
- zázemí rychle se rozvíjející firmy
- služební telefon, počítač
- Multisport karta
- po zaškolení možný občasný home office
- zapůjčení obytného vozu na dovolenou zdarma

Forma pracovního poměru : Zkraceny, HPP, IČO
Plat: dohodou, dle formy uvazku 20-40.tis

Životopis prosím zasílejte na :

martin@anywherecampers.com

Jméno:

Martin

Telefon:

733... zobraz číslo

Lokalita:Mapa169 00 Praha 6

Vidělo:

370 lidí

Mzda/plat:

Dohodou