Hlavní stránka > Práce > Ostatní > Inzerát č. 183954414

Skladník/údržbář v luxusním autoservise 250-300kč/h

- TOP - [16.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Skladník/údržbář v luxusním autoservise 250-300kč/h - 1
Skladník/údržbář v luxusním autoservise 250-300kč/h - 2
Skladník/údržbář v luxusním autoservise 250-300kč/h - 3
Skladník/údržbář v luxusním autoservise 250-300kč/h - 4
Nově otevřený luxusní autoservis v Praze na Vinohradech, hledá posilu do týmu na pozici skladník/údržbář na pracovišti. Hledáme motivovaného kolegu, který se chce stát součástí nadšeného týmu a být u vzniku nově vybaveného, moderního autoservisu, s bohatou vizí a nadšením pro společnou věc.

Náplň práce:

• správa skladového hospodářství (příjem, výdej a evidence skladových dílů)
• objednávky a příjem zboží od dodavatelů
• komunikace s dodavateli
• údržba pracoviště

Požadujeme:

• selský rozum, pečlivost, zodpovědnost a nadšení pracovat
• schopnost týmové práce, chuť učit se novým postupům, smysl pro detail a preciznost
• technické myšlení a manuální zručnost
• praxe na obdobné pozici
• řidičský průkaz sk. B
• pokročilá znalost práce na PC a telefonu

Nabízíme:

• být součástí nového projektu a společně se podílet na rozvoji skladového řešení
• příjemný, moderně vybavený autoservis s nadšením týmem
• rozmanitá a zajímavá práce
• nadstandardní finanční ohodnocení
• přátelský a vstřícný kolektiv
• možnost dalšího rozvoje a školení
• benefity, firemní akce, teambuildingy

Měsíční nástupní plat až 40.000 Kč. Na živnostenský list. Možnost doplňujících brigád a přesčasů. Karierní růst samozřejmostí.

Prosím POUZE VOLAT, nebo využít náš web https://depocarsandcoffee.cz/. Na odpovědi z inzerátu nezaručujeme odpověď.

Budeme se na Vás těšit.

Tým DEPO.

Jméno:

Depo Cars & Coffee

Telefon:

776... zobraz číslo

Lokalita:Mapa120 00 Praha 2

Vidělo:

496 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč