Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 183990566

CAT D6T s 3D Nivelací

- [10.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

CAT D6T s 3D Nivelací - 1
CAT D6T s 3D Nivelací - 2
CAT D6T s 3D Nivelací - 3
Jsme OK Stavby s.r.o., rodinná firma působící na trhu 2003 se sídlem v Libiši u Mělníka a zaměřujeme se na stavbu pozemních komunikací. Do našeho týmu hledáme šikovného strojníka, který se nebojí trochy digitalizace.

Obrázky jsou ilustrativní. Dozer je stále ještě na cestě k nám.

Co vás čeká

-CAT D6T s nivelací Trimble GCS900
-Práce jak v kolektivu tak samostatně
-Podílení se na vzniku nové infrastruktury

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

-Strojnický průkaz - možnost rozšíření o -potřebnou třídu s naší spoluprací
-Aktuální školení strojníků - opět možnost s námi doplnit
-Řidičský průkaz skupiny B
-Základn manuální zručnost - výměna prasklé hadice
-Chuť pracovat
-Svědomitost
-Dobrý zdravotní stav

Výhodou bude, pokud budete umět - není však podmínkou

-Zkušenosti s Trimble Earthworks
-Zručnost v práci i bez 3D nivelace

Co vám můžeme nabídnout

-Motivující mzdové ohodnocení
-Bonusy - věrnostní složka mzdy, prémie na konci roku
-Stroj je váš. Strojníci se u nás na strojích nestřídají.
-Firemní vůz i pro soukromé účely po zkušební době
-Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat a detaily probereme na osobním pohovoru.

Jméno:

Denis Fefko

Telefon:

606... zobraz číslo

Lokalita:Mapa277 11 Mělník

Vidělo:

434 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč