Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Zemědělství > Inzerát č. 183994841

Krmič, obsluha krmného vozu

- [10.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Na farmu Agras Želatovice a.s., přijmeme:
Obsluhu krmného vozu (KRMIČE):
náplň práce: 39hod/ týdně, práce s krmným vozem, se smykovým nakladačem a traktorem.
požadujeme: řidičský průkaz sk. T
nabízíme: nástupní mzda 38 000,- po zapracování navýšení mzdy. 25dní dovolené, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění.

Jméno:

Agras

Telefon:

608... zobraz číslo

Lokalita:Mapa751 16 Přerov

Vidělo:

296 lidí

Mzda/plat:

V textu
Uživatel
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi
PodobnéVyhledat podobné inzeráty




©2024 Bazoš - Inzerce, Bazar Zemědělství
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Práce celkem: 7389, za 24 hodin: 830

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko