Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 184001518

LOGISTIKA - OSTRAHA - 150/H - PRAHA ZÁPAD

- TOP - [17.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

OSTRAHA - LOGISTICKÝ AREÁL - PRAHA

VOLAT - 774 599 788

150,-/h
12-ti hodinové služby

Poptáváme větší počet bezpečnostních pracovníků pro zajištění logistického areálu - skladu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Kontrola zaměstnanců - kontrola skříněk, namátkové dechové zkoušky
- Kontrola zaměstnanců pří příchodu/odchodu na směnu
- Pochůzková činnost

NABÍZÍME:
- Smluvní vztah DPP
- Denní/Noční služby
- 12-ti hodinové služby
- Individuální plánování služeb
- Důkladné proškolení na pracovní pozici
- MZDA: 150,-/h
- Pracovní uniforma - hrazena zaměstnavatelem
- Zálohy 50% každý týden
- Nástup možný IHNED

POŽADUJEME:
- Plnoletost
- Bezúhonnost
- Zdravotní způsobilost k výkonu fyzické ostrahy

Jméno:

Matěj

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa155 21 Praha 5

Vidělo:

131 lidí

Mzda/plat:

V textu