Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 184056527

Lakýrník ocelových konstrukcí

- [11.4. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

O nás
Jsme rodinný podnik, který je na trhu více jak 30 let. Zabýváme se výrobou ocelových montovaných hal, ocelových konstrukcí. Hledáme pracovníky, kteří chtějí dlouholetou pracovní jistotu a zároveň budou součástí našeho rodinného podnikání.

Hledáme druhého lakýrníka do lakovny,protože ve dvou se to lépe táhne.
Náplň práce:
Připravovat a čistit povrch před samotným lakováním, natírat válečkem nebo štětcem méně dostupná místa a opravovat drobné nedostatky v barvě.
Lakovat vysokotlakým zařízením (STORCH)
příprava barev
organizace lakovny a procesů spojených s lakovnou
celková koordinace chodu lakovny od procesu lakování až po balení
Co od Vás očekáváme:
praxi v oboru (vysokotlaké stříkání)
znalost vysokotlakého stříkání
znalost technologických postupů pro aplikaci nátěrů
Hledáme lakýrníka, který je pečlivý, pracovitý a své práci rozumí
Co Vám můžeme nabídnout:
stabilní a perspektivní zaměstnání
odpovídající finanční ohodnocení
nástup možný ihned
vánoční premie
Prace v jednosměnném provozu PO-PÁ
Firemní oblečení

Jméno:

Tomáš Smetana

Telefon:

737... zobraz číslo

Lokalita:Mapa691 62 Břeclav

Vidělo:

164 lidí

Mzda/plat:

45 000 Kč